до момента са се регистрирали
316
училища


до момента са заявени за участие в проекта
46290
ученици


 


Списък на училищата, които са се регистрирали в системата към момента

Област Община Населено място Наименование на училището
1 Благоевград Банско Банско Професионална лесотехническа гимназия"Никола Йонков Вапцаров"
2 Благоевград Банско Банско Гимназия по туризъм "Алеко Константинов"
3 Благоевград Банско Банско Професионална гимназия по електроника и енергетика
4 Благоевград Белица Белица Професионална гимназия "Никола Йонков Вапцаров"
5 Благоевград Благоевград Благоевград Благоевградска професионална гимназия
6 Благоевград Благоевград Благоевград Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"
7 Благоевград Благоевград Благоевград Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия " Васил Левски"
8 Благоевград Благоевград Благоевград Професионална гимназия по туризъм и лека промишленост "Гоце Делчев"
9 Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев"
10 Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Пейо Крачолов Яворов"
11 Благоевград Петрич Петрич Професионална гимназия по механоелектротехника "Юрий Гагарин"
12 Благоевград Петрич Петрич Професионална гимназия по икономика и туризъм " Проф. д-р Асен Златаров"
13 Благоевград Разлог Разлог Разложка професионална гимназия "Никола Стойчев"
14 Благоевград Разлог Разлог Професионална гимназия по транспорт
15 Благоевград Сандански Сандански Професионална техническа гимназия
16 Благоевград Сандански Сандански Земеделска професионална гимназия "Климент Аркадиевич Тимирязев"
17 Благоевград Якоруда Якоруда Професионална гимназия "Петко Рачов Славейков"
18 Бургас Айтос Айтос Професионална гимназия по селско стопанство "Златна нива"
19 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по туризъм "Проф.д-р Асен Златаров"
20 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника
21 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Кольо Фичето"
22 Бургас Бургас Бургас Професионална търговска гимназия
23 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по химични технологии "Акад. Н. Д. Зелинский"
24 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по електротехника и електроника "Константин Фотинов"
25 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по транспорт
26 Бургас Бургас Бургас Професионална техническа гимназия
27 Бургас Бургас Бургас Професионална гимназия по сградостроителство и инсталации "Пеньо Пенев"
28 Бургас Карнобат Карнобат Професионална гимназия по селско стопанство и лека промишленост
29 Бургас Средец Средец Професионална гимназия по механизация на селското стопанство и електроника "Никола Йонков Вапцаров"
30 Варна Аврен Синдел Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий"
31 Варна Аксаково Аксаково Средно училище "Свети Климент Охридски"
32 Варна Белослав Белослав Професионална гимназия "Свети Димитър Солунски"
33 Варна Бяла Бяла Професионална гимназия по селско стопанство и туризъм
34 Варна Варна Варна Спортно училище "Георги Бенковски"
35 Варна Варна Варна Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров"
36 Варна Варна Варна Професионална техническа гимназия
37 Варна Варна Варна Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски"
38 Варна Варна Варна Варненска търговска гимназия "Георги Стойков Раковски"
39 Варна Варна Варна Професионална гимназия по текстил и моден дизайн
40 Варна Варна Варна Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване "Николай Хайтов"
41 Варна Варна Варна Професионална гимназия по електротехника
42 Варна Варна Варна Професионална гимназия по туризъм "Професор д-р Асен Златаров"
43 Варна Вълчи дол Вълчи дол Средно училище "Васил Левски"
44 Варна Провадия Провадия Професионална гимназия по хотелиерство, ресторантьорство и туризъм "Цар Симеон Велики"
45 Варна Провадия Провадия Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"
46 Варна Суворово Суворово Професионална гимназия по селско стопанство "Свети Георги Победоносец"
47 Велико Търново Велико Търново Велико Търново Професионална гимназия по електроника "Александър Степанович Попов"
48 Велико Търново Велико Търново Велико Търново Професионална гимназия по моден дизайн
49 Велико Търново Велико Търново Велико Търново Професионална гимназия по туризъм "Д-р Васил Берон"
50 Велико Търново Велико Търново Велико Търново Спортно училище - гр. Велико Търново
51 Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Професионална гимназия по електротехника и електроника "Михайло Василиевич Ломоносов"
52 Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Професионална гимназия по лека промишленост и икономика "Атанас Буров"
53 Велико Търново Павликени Павликени Професионална гимназия по аграрни технологии "Цанко Церковски"
54 Велико Търново Свищов Свищов Професионална държавна търговска гимназия "Димитър Хадживасилев"
55 Велико Търново Свищов Свищов Свищовска професионална гимназия "Алеко Константинов"
56 Видин Брегово Брегово Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий"
57 Видин Видин Видин Професионална техническа гимназия "Васил Левски"
58 Видин Видин Видин Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"
59 Видин Видин Видин Професионална гимназия "Проф. д-р Асен Златаров"
60 Видин Димово Димово Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий"
61 Видин Кула Кула Средно училище "Васил Левски"
62 Враца Борован Борован Професионална гимназия по транспорт "Коста Петров"
63 Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Професионална гимназия по облекло "Елисавета Багряна"
64 Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Професионална агротехническа гимназия "Никола Йонков Вапцаров"
65 Враца Бяла Слатина Габаре Средно училище "Христо Ботев"
66 Враца Враца Враца Професионална техническа гимназия "Н. Й. Вапцаров"
67 Враца Враца Враца Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство
68 Враца Враца Враца Професионална гимназия "Димитраки Хаджитошин"
69 Враца Козлодуй Бутан Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий"
70 Враца Козлодуй Козлодуй Професионална гимназия по ядрена енергетика "Игор Курчатов"
71 Враца Криводол Криводол Средно училище "Св. св. Кирил и Методий"
72 Враца Мездра Мездра Професионална гимназия "Алеко Константинов"
73 Враца Мездра Мездра Професионална гимназия по механизация на селското стопанство
74 Враца Мизия Мизия Професионална гимназия по химични технологии "Васил Левски"
75 Враца Оряхово Оряхово Средно училище "Христо Ботев"
76 Враца Хайредин Хайредин Средно училище "Васил Воденичарски"
77 Габрово Габрово Габрово ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ "Д-р Никола Василиади"
78 Габрово Габрово Габрово Професионална гимназия по туризъм "Пенчо Семов"
79 Габрово Дряново Дряново ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА "РАЧО СТОЯНОВ"
80 Габрово Севлиево Севлиево Професионална гимназия по механоелектротехника "Ген.Иван Бъчваров"
81 Габрово Севлиево Севлиево Професионална гимназия "Марин Попов"
82 Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево Професионална гимназия по земеделие "Тодор Рачински"
83 Добрич Добрич Добрич Професионална гимназия по техника и строителство "Михаил Василиевич Ломоносов"
84 Добрич Добрич Добрич Професионална гимназия по ветеринарна медицина "Проф. д-р Георги Павлов"
85 Добрич Добрич Добрич Финансово-стопанска гимназия "Васил Левски"
86 Добрич Добрич Добрич Професионална гимназия по аграрно стопанство
87 Добрич Добрич Добрич Професионална гимназия по туризъм "П. К. Яворов"
88 Добрич Добрич Добрич Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост
89 Добрич Тервел Тервел Професионална гимназия по техника и облекло "Дочо Михайлов"
90 Кърджали Ардино Ардино Средно училище "Васил Левски"
91 Кърджали Джебел Джебел Професионална гимназия "Руска Пеева"
92 Кърджали Крумовград Крумовград Професионална гимназия по транспорт "Христо Смирненски"
93 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по икономика "Алеко Константинов"
94 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров"
95 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия "Васил Левски"
96 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по облекло и дизайн "Евридика"
97 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по електротехника и електроника "Капитан Петко войвода"
98 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по селско и горско стопанство
99 Кърджали Кърджали Кърджали Професионална гимназия по строителство "Христо Смирненски"
100 Кърджали Момчилград Момчилград Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусова промишленост "Св. Св. Кирил и Методий"
101 Кюстендил Дупница Дупница Професионална гимназия по облекло и стопанско управление
102 Кюстендил Дупница Дупница Професионална гимназия по транспорт
103 Кюстендил Дупница Дупница Професионална гимназия "Акад. Сергей П. Корольов"
104 Кюстендил Дупница Дупница Професионална гимназия по хранително - вкусови и химични технологии
105 Кюстендил Кюстендил Кюстендил Професионална техническа гимназия "Джон Атанасов"
106 Кюстендил Кюстендил Кюстендил Професионална гимназия по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев"
107 Кюстендил Кюстендил Кюстендил Спортно училище "Васил Левски"
108 Кюстендил Кюстендил Кюстендил Професионална гимназия по туризъм "Никола Йонков Вапцаров"
109 Кюстендил Сапарева баня Сапарева баня Средно училище "Христо Ботев"
110 Ловеч Летница Летница Средно училище "Бачо Киро"
111 Ловеч Ловеч Ловеч Професионална гимназия по механоелектротехника
112 Ловеч Ловеч Ловеч Професионална гимназия по ветеринарна медицина "Проф. д-р Димитър Димов"
113 Ловеч Ловеч Ловеч Професионална гимназия по икономика, търговия и услуги
114 Ловеч Луковит Луковит Професионална гимназия по селско стопанство "Сергей Румянцев"
115 Ловеч Тетевен Тетевен Средно училище "Георги Бенковски"
116 Ловеч Тетевен Тетевен Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване "Сава Младенов"
117 Ловеч Тетевен Тетевен Професионална гимназия по строителство, електротехника и услуги
118 Ловеч Троян Троян Средно училище "Васил Левски"
119 Ловеч Троян Троян Професионална гимназия по механоелектротехника
120 Ловеч Троян Черни Осъм Средно училище "Васил Левски"
121 Ловеч Ябланица Ябланица Средно училище "Васил Левски"
122 Монтана Берковица Берковица Профилирана гимназия "Д-р Иван Панов"
123 Монтана Берковица Берковица Лесотехническа професионална гимназия
124 Монтана Бойчиновци Владимирово Професионална гимназия по транспорт "Вл.П.Минчев"
125 Монтана Вълчедръм Вълчедръм Професионална Гимназия "Димитър Маринов"
126 Монтана Лом Ковачица Професионална гимназия по селско стопанство "Дунавска земя"
127 Монтана Лом Лом Професионална гимназия по хранене и земеделие "Дмитрий Иванович Менделеев"
128 Монтана Лом Лом Професионална гимназия по производствени технологии
129 Монтана Монтана Монтана Финансово-стопанска професионална гимназия "Васил Левски"
130 Монтана Монтана Монтана Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Проф. арх. Стефан Стефанов"
131 Монтана Монтана Монтана Професионална гимназия по техника и електротехника "Христо Ботев"
132 Пазарджик Батак Батак Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване "Стефан Божков"
133 Пазарджик Велинград Велинград ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ДЪРВООБРАБОТВАНЕ "ИВАН ВАЗОВ"
134 Пазарджик Велинград Велинград Професионална гимназия по икономика и туризъм "Алеко Константинов"
135 Пазарджик Пазарджик Пазарджик ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО "ЦАРИЦА ЙОАННА"
136 Пазарджик Пазарджик Пазарджик ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОМИШЛЕНИ ТЕХНОЛОГИИ
137 Пазарджик Панагюрище Панагюрище ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИНДУСТРИАЛНИ ТЕХНОЛОГИИ, МЕНИДЖМЪНТ И ТУРИЗЪМ
138 Пазарджик Септември Септември Професионална гимназия по механизация на земеделското стопанство
139 Перник Перник Перник Професионална гимназия по енергетика и минна промишленост "Христо Ботев"
140 Перник Перник Перник Професионална гимназия по техника и строителство "Арх. Йордан Миланов"
141 Перник Перник Перник Технологична професионална гимназия "Мария Кюри"
142 Перник Перник Перник Професионална гимназия по икономика
143 Перник Перник Перник Професионална гимназия по облекло и туризъм "Свети Иван Рилски"
144 Перник Радомир Радомир Техническа професионална гимназия "Никола Йонков Вапцаров"
145 Перник Радомир Радомир Професионална гимназия по транспорт "Юрий Гагарин"
146 Плевен Белене Белене Професионална гимназия по ядрена енергетика "Мария Склодовска - Кюри"
147 Плевен Долни Дъбник Долни Дъбник Професионална гимназия по селско стопанство "Професор Иван Иванов"
148 Плевен Кнежа Кнежа Професионална гимназия по земеделие "Стефан Цанов"
149 Плевен Кнежа Кнежа Професионална гимназия по механоелектротехника "Христо Смирненски"
150 Плевен Левски Левски Професионална гимназия по селско стопанство и транспорт "Никола Йонков Вапцаров"
151 Плевен Плевен Плевен Спортно училище "Георги Бенковски"
152 Плевен Плевен Плевен Държавна финансово-стопанска гимназия "Интелект"
153 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по механоелектротехника
154 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по хранително-вкусови технологии "Луи Пастьор"
155 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по мениджмънт и хранителни технологии
156 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Никола Фичев"
157 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по транспорт "Проф. Цветан Лазаров"
158 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по лозарство и винарство "Александър Стамболийски"
159 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по облекло и текстил "Христо Бояджиев"
160 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по електроника и химични технологии "Проф.Асен Златаров"
161 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по ресторантьорство, търговия и обслужване
162 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по подемна, строителна и транспортна техника "Г.С.Раковски"
163 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия "Захарий Зограф"
164 Плевен Плевен Плевен Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов"
165 Плевен Червен бряг Червен бряг Професионална гимназия по хранителни технологии "Юрий Гагарин"
166 Плевен Червен бряг Червен бряг Професионална гимназия по механоелектротехника "Девети май"
167 Плевен Червен бряг Червен бряг Търговска гимназия " Васил Евстатиев Априлов "
168 Плевен Червен бряг Чомаковци Професионална гимназия по земеделско стопанство "Александър Стамболийски"
169 Пловдив Асеновград Асеновград Професионална гимназия "Цар Иван Асен ІІ"
170 Пловдив Брезово Брезово Професионална гимназия "Златю Бояджиев" гр. Брезово
171 Пловдив Карлово Карлово Професионална гимназия по железопътен транспорт "Христо Смирненски"
172 Пловдив Карлово Карлово Професионална гимназия "Братя Евлогий и Христо Георгиеви"
173 Пловдив Карлово Клисура Професионална гимназия по икономика "Тодор Генчов Влайков"
174 Пловдив Перущица Перущица Професионална гимназия по лозарство и винарство "Христо Ботев"
175 Пловдив Пловдив Пловдив Професионална гимназия по електротехника и електроника
176 Пловдив Пловдив Пловдив Професионална гимназия по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров"
177 Пловдив Пловдив Пловдив Професионална гимназия по битова техника
178 Пловдив Пловдив Пловдив Професионална гимназия по транспорт "Гоце Делчев"
179 Пловдив Пловдив Пловдив Средно училище "Свети свети Кирил и Методий"
180 Пловдив Пловдив Пловдив Математическа гимназия "Академик Кирил Попов"
181 Пловдив Пловдив Пловдив Спортно училище "Васил Левски"
182 Пловдив Пловдив Пловдив Средно училище "Никола Вапцаров"
183 Пловдив Пловдив Пловдив Национално училище за музикално и танцово изкуство "Добрин Петков"
184 Пловдив Пловдив Пловдив Национална гимназия за сценични и екранни изкуства
185 Пловдив Първомай Първомай Професионална гимназия по селско стопанство "Васил Левски"
186 Пловдив Раковски Раковски Професионална гимназия "Петър Парчевич"
187 Пловдив Садово Садово Професионална селскостопанска гимназия
188 Пловдив Сопот Сопот Професионална гимназия "Генерал Владимир Заимов"
189 Пловдив Хисаря Хисаря Средно училище "Христо Смирненски"
190 Разград Завет Завет Професионална гимназия по земеделие "Климент Тимирязев"
191 Разград Исперих Исперих Професионална гимназия по селско стопанство "Хан Аспарух"
192 Разград Кубрат Кубрат Професионална гимназия
193 Разград Лозница Лозница Професионална гимназия по ветеринарна медицина и земеделие "Александър Стамболийски"
194 Разград Разград Разград Професионална гимназия по икономика "Робер Шуман"
195 Разград Разград Разград Професионална техническа гимназия "Шандор Петьофи"
196 Разград Разград Разград Професионална гимназия по химични технологии и биотехнологии "Мария Кюри"
197 Разград Разград Разград Професионална гимназия по селско стопанство и хранително-вкусови технологии "Ангел Кънчев"
198 Разград Разград Разград Професионална гимназия по транспорт и строителство "Христо Смирненски"
199 Разград Разград Разград Професионална гимназия по облекло "Станка Николица Спасо-Еленина"
200 Русе Бяла Бяла Професионална гимназия
201 Русе Две могили Две могили Професионална гимназия по селско стопанство "К. А. Тимирязев"
202 Русе Русе Русе Професионална гимназия по дървообработване и вътрешна архитектура " Йосиф Вондрак" - Русе
203 Русе Русе Русе ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО МЕХАНОТЕХНИКА "ЮРИЙ ГАГАРИН"
204 Русе Русе Русе Професионална гимназия по облекло "Недка Иван Лазарова"
205 Русе Русе Русе Професионална гимназия по туризъм "Иван П. Павлов"
206 Русе Русе Русе Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети"
207 Русе Русе Русе ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО РЕЧНО КОРАБОСТРОЕНЕ И КОРАБОПЛАВАНЕ
208 Русе Русе Русе Професионална гимназия по транспорт
209 Русе Русе Русе Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Пеньо Пенев"
210 Силистра Дулово Дулово Професионална гимназия по облекло, обслужване и транспорт
211 Силистра Дулово Окорш Средно училище "Йордан Йовков"
212 Силистра Кайнарджа Средище Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Никола Йонков Вапцаров"
213 Силистра Силистра Силистра Професионална гимназия по механотехника "Владимир Комаров"
214 Силистра Силистра Силистра Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги "Атанас Буров"
215 Силистра Силистра Силистра Професионална земеделска гимназия "Добруджа"
216 Силистра Силистра Силистра Професионална гимназия по строителство "Пеньо Пенев"
217 Силистра Ситово Ситово Професионална гимназия по селско стопанство
218 Сливен Котел Котел Средно училище "Георги Стойков Раковски"
219 Сливен Нова Загора Нова Загора Професионална гимназия по селско стопанство
220 Сливен Нова Загора Нова Загора Професионална гимназия по техника и технологии "Атанас Димитров"
221 Сливен Сливен Сливен Професионална гимназия по текстил и облекло "Добри Желязков"
222 Сливен Сливен Сливен Професионална гимназия по електротехника и електроника "Мария Склодовска-Кюри"
223 Сливен Сливен Сливен Професионална гимназия по икономика "Професор доктор Димитър Табаков"
224 Сливен Сливен Сливен Професионална гимназия по хотелиерство и туризъм "Академик Неделчо Неделчев"
225 Сливен Сливен Сливен Сливенска професионална гимназия по строителство и геодезия "Арх. Георги Козаров"
226 Сливен Сливен Сливен Професионална гимназия по механотехника
227 Сливен Сливен Сливен Спортно училище "Димитър Рохов"
228 Смолян Девин Девин Професионална гимназия по електротехника "А. С. Попов"
229 Смолян Мадан Мадан Професионална гимназия "Васил Димитров"
230 Смолян Смолян Смолян Професионална гимназия по техника и технологии "Христо Ботев"
231 Смолян Смолян Смолян Професионална гимназия по икономика "Карл Маркс"
232 Смолян Смолян Смолян Смолянска професионална гимназия по туризъм и строителство "Никола Й. Вапцаров"
233 Смолян Чепеларе Чепеларе Професионална гимназия по селско, горско стопанство и туризъм "Никола Йонков Вапцаров"
234 София-град Столична Банкя Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов"
235 София-град Столична София Професионална гимназия по екология и биотехнологии "Проф. д-р Асен Златаров"
236 София-град Столична София НАЦИОНАЛНА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРЕЦИЗНА ТЕХНИКА И ОПТИКА "М. В. Ломоносов"
237 София-град Столична София СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ по ЕЛЕКТРОНИКА "Джон Атанасов"
238 София-град Столична София Професионална гимназия по фризьорство и козметика "Княгиня Евдокия"
239 София-град Столична София Професионална гимназия по транспорт и енергетика "Хенри Форд"
240 София-град Столична София ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО АУДИО-, ВИДЕО- И ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЯ "А. С. ПОПОВ"
241 София-град Столична София Професионална гимназия по хранително-вкусови технологии "Проф. д-р Георги Павлов"
242 София-град Столична София Софийска гимназия по хлебни и сладкарски технологии
243 София-град Столична София Професионална гимназия по облекло "Княгиня Мария Луиза"
244 София-град Столична София НАЦИОНАЛНА ФИНАНСОВО-СТОПАНСКА ГИМНАЗИЯ
245 София-град Столична София Професионална гимназия по механоелектротехника "Н.Й.Вапцаров"
246 София-град Столична София СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТУРИЗЪМ
247 София-град Столична София ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И АВТОМАТИКА
248 София-град Столична София Професионална гимназия по железопътен транспорт "Никола Корчев"
249 София-град Столична София ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ "МАКГАХАН"
250 София-град Столична София ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ
251 София-град Столична София НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО - БАНКОВА ГИМНАЗИЯ
252 София-област Ботевград Ботевград Професионална гимназия по техника и мениджмънт "Христо Ботев"
253 София-област Ботевград Ботевград Техническа професионална гимназия "Стамен Панчев"
254 София-област Горна Малина Горна Малина Средно училище "Христо Ботев"
255 София-област Елин Пелин Елин Пелин Професионална гимназия по керамика
256 София-област Етрополе Етрополе Професионална гимназия "Тодор Пеев"
257 София-област Златица Златица Аграрно -техническа професионална гимназия
258 София-област Копривщица Копривщица Средно училище "Любен Каравелов"
259 София-област Костенец Костенец Професионална гимназия "Георги Сава Раковски"
260 София-област Костинброд Костинброд Професионална гимназия по ветеринарна медицина и селско стопанство "Св. Г. Победоносец"
261 София-област Пирдоп Пирдоп Професионална гимназия по туризъм и хранителни технологии "Никола Димов"
262 София-област Пирдоп Пирдоп Професионална гимназия по механаноелектротехника
263 София-област Самоков Самоков Професионална техническа гимназия "Никола Й. Вапцаров"
264 София-област Самоков Самоков Професионална гимназия по туризъм
265 София-област Своге Своге Професионална гимназия "Велизар Пеев"
266 София-област Сливница Сливница Професионална гимназия по транспорт "Никола Йонков Вапцаров"
267 Стара Загора Гълъбово Гълъбово Професионална гимназия по енергетика и електротехника
268 Стара Загора Казанлък Казанлък ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ "ИВАН ХАДЖИЕНОВ"
269 Стара Загора Казанлък Казанлък ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ И ТРАНСПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ
270 Стара Загора Казанлък Казанлък Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм
271 Стара Загора Мъглиж Мъглиж Професионална гимназия по селско стопанство "Гео Милев"
272 Стара Загора Павел баня Павел баня Професионална гимназия по ресторантьорство и хотелиерство
273 Стара Загора Раднево Раднево Професионална гимназия "Св.Иван Рилски"
274 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по механотехника и транспорт "Н. Й. Вапцаров"
275 Стара Загора Стара Загора Стара Загора ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ" Г. С. РАКОВСКИ"
276 Стара Загора Стара Загора Стара Загора ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА "ИВАН П. ПАВЛОВ"
277 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по електроника "Джон Атанасов"
278 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по строителство и дървообработване "Инж. Недьо Ранчев"
279 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по облекло и хранене "Райна Княгиня"
280 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски"
281 Стара Загора Стара Загора Стара Загора Професионална гимназия по строителство,архитектура и геодезия "Лубор Байер"
282 Стара Загора Чирпан Чирпан Професионална гимназия по селско стопанство
283 Търговище Омуртаг Омуртаг Професионална гимназия по транспорт и лека промишленост
284 Търговище Попово Попово Професионална гимназия по техника и лека промишленост
285 Търговище Попово Попово Професионална гимназия по селско стопанство "Никола Пушкаров"
286 Търговище Търговище Търговище Професионална гимназия по икономическа информатика "Джон Атанасов"
287 Търговище Търговище Търговище Професионална гимназия по електротехника и строителство
288 Търговище Търговище Търговище Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусови технологии "Алеко Константинов"
289 Търговище Търговище Търговище Професионална гимназия по земеделие
290 Хасково Димитровград Димитровград Професионална гимназия "Проф. д-р Асен Златаров"
291 Хасково Свиленград Свиленград Професионална гимназия по селско стопанство и икономика "Христо Ботев"
292 Хасково Симеоновград Симеоновград Средно училище "Свети Климент Охридски"
293 Хасково Стамболово Стамболово Средно училище " Свети Климент Охридски "
294 Хасково Харманли Харманли Професионална гимназия по електропромишленост и текстил "Захари Стоянов"
295 Хасково Хасково Хасково Финансово-стопанска гимназия "Атанас Буров"
296 Хасково Хасково Хасково Професионална гимназия по туризъм "Александър Паскалев"
297 Хасково Хасково Хасково Професионална гимназия по дървообработване и строителство "Цар Иван Асен ІІ"
298 Хасково Хасково Хасково Професионална гимназия по механоелектротехника "Стойчо и Кица Марчеви"
299 Хасково Хасково Хасково Професионална гимназия по селско стопанство и транспорт "Н.Й.Вапцаров"
300 Шумен Велики Преслав Велики Преслав Професионална техническа гимназия "Симеон Велики"
301 Шумен Велики Преслав Велики Преслав ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО
302 Шумен Нови пазар Нови пазар Професионална гимназия по селско стопанство
303 Шумен Нови пазар Нови пазар Професионална гимназия по химични технологии и дизайн "Проф. д-р Асен Златаров"
304 Шумен Шумен Шумен Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия
305 Шумен Шумен Шумен ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА
306 Шумен Шумен Шумен ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО И ХРАНИТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ
307 Шумен Шумен Шумен Професионална гимназия по механотехника, електроника, телекомуникации и транспорт "Христо Ботев"
308 Ямбол Елхово Бояново Професионална Гимназия по Механизация на селското стопанство"Ернесто Че Гевара"
309 Ямбол Елхово Елхово Професионална гимназия "Стефан Караджа"
310 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална техническа гимназия "Иван Райнов"
311 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по икономика "Георги Стойков Раковски"
312 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по хранителни технологии и туризъм
313 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по земеделие "Христо Ботев"
314 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по строителство и геодезия"Кольо Фичето"
315 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по подемна, строителна и транспортна техника "Н. Й. Вапцаров"
316 Ямбол Ямбол Ямбол Професионална гимназия по лека промишленост, екология и химични технологии
 
Настоящата интернет страница е изготвена с финансовата помощ на Европейския социален фонд. Министерството на образованието и науката носи цялата отговорност за съдържанието на настоящата страница и при никакви обстоятелства не може да се приеме като официална позиция на Европейския съюз или Изпълнителна агенция "Оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж"